TEATED


ÕPPETÖÖ KEVADPOOLAASTAL 2023

2023. a kevadpoolaastal toimub regulaarne õppetöö jaanuaris ja veebruaris (vt tunniplaani siit) ning juunis (suvine teaduslaager 26.-27. juuni). Õppetöö on võimalikult praktiline ja toimub mh teaduskooli uues õppelaboris.

Õppemaks on 20 eurot kuus, poolaasta eest esitatakse arve (60 eurot) korraga.

Kevadel (märts-mai) on kavas veel erinevaid projektipäevi, mis on osalejatele tasuta - nende kohta info jooksvalt.

Registreerumine siin on avatud 15. jaanuarini 2023 (k.a.). Registreeruda palume nii uutel õpilastel kui ka sügisel 2022 Taibukate Laborihiirtega liitunutel.
Taibukate Teaduskooli uus õppelabor leidis kajastamist 19. okt 2022 Aktuaalses Kaameras ja 20. okt 2022 Sakalas:


VASTUVÕTT 2022/23
Taibukate Teaduskooli õppetöö toimub 2022/23 õppeaastal uues vormis - Taibukad kolivad laborisse!
2022 sügisel alustab tööd teaduskooli õppelabor, mis asub Viljandi Jakobsoni Koolis ning kus saab teha katseid bioloogias, keemias ja füüsikas veel palju paremal tasemel, kui me siiani teinud oleme. Õppelaboris hakkavad loodusainete praktilisi töid tegema Viljandimaa koolide rühmad ja sinna kolib ka Taibukate õppetöö.
Registreeruda TAIBUKATE LABORIHIIRTEGA liitumiseks saab esialgu 2022 sügispoolaastaks, mil õppelaboris toimub seeria teadushuvi õpipäevi: 24. sept, 22. okt, 12. nov ja 3. dets 2022. Registreerumine  toimub huviring.ee keskkonnas. NB! Kohtade arv on piiratud!
Teadushuvi õpipäevade läbiviimist toetab Eesti Teadushuvihariduse Liit ja Haridus- ja Teadusministeerium.
Õpipäevad on osalejatele tasuta.11. apr toimus Viljandi Jakobsoni Koolis Taibukate Teaduskooli töötuba Ukraina lastele. Põnevad katsed panid osalejate
silmad särama :) Aitäh meie tublile juhendajale ja tõlgile!
Fotod töötoast galeriis.
20. septembril 2021 toimus Taibukate ja Jakobsoni kooli
ühine äge teaduspäev.
Loe lähemalt
21. septembri Sakalast.
MINE VAKTSINEERIMA!
Taibukate Teaduskool soovitab tungivalt kõigil praegustel ja tulevastel õpilastel, nagu ka kõigil Eesti elanikel, end COVID-19 vastu vaktsineerida. Pfizer/BioNTech COVID-19 vaktsiiniga on oodatud vaktsineerima ka lapsed alates 12. eluaastast, mis katab Taibukate vanuserühma.

Koroonapandeemia kolmas laine on Eestis algamas ja me ei tea veel, millised piirangud võivad vajalikuks osutuda. Taibukate Teaduskool jätkab oma tegevust nii palju, kui vähegi võimalik, kuid võib nt juhtuda, et saame kontaktõpet pakkuda ainult nn koroonapassi alusel (st täielikult vaktsineeritutele, COVID-19 põdenud + ühe doosi saanutele või värskelt testitutele).

Alaealiste vaktsineerimine ja testimine saab muidugi toimuda ainult lapsevanema nõusolekul. Nt teeme Taibukate augusti lõpus toimuva teaduslaagri turvalisemaks muutmiseks kõigile osalejatele antigeeni kiirtesti, täpsem info ja nõusolekublankett vanemale saabub registreerunutele peagi.

Teeme koos Taibukate algava kooliaasta paremaks kui kaks eelmist!
Vaktsineerime end!

Taibukate algklassilaste abistamise projekt 7. aprilli Sakalas: