TEATED


SUVINE TEADUSLAAGER 26.-27. JUUNIL SOOMAAL
Ootame kõiki Taibukaid 26.-27. juunil Tipu Looduskooli Soomaal, et pidada üks roheline ja looduslähedane laager. Toimuvad geograafia ja botaanika välipraktikumid, läheme RMK loodusprogrammiga rabamatkale, õhtul teeme lõket ja küpsetame pitsaahjus pitsasid :)
Laager on Taibukatele tasuta, registreeruda saab 16. juunini siin.Taibukate Teaduskool on Postimehe artiklis TOP 5 põneva teadushuvihariduse pakkuja seas! :)
Taibukate Teaduskooli uus õppelabor leidis kajastamist 19. okt 2022 Aktuaalses Kaameras ja 20. okt 2022 Sakalas:


11. apr 2022 toimus Viljandi Jakobsoni Koolis Taibukate Teaduskooli töötuba Ukraina lastele.
Põnevad katsed panid osalejate silmad särama :) Aitäh meie tublile juhendajale ja tõlgile!
Fotod töötoast galeriis.
20. septembril 2021 toimus Taibukate ja Jakobsoni kooli
ühine äge teaduspäev.
Loe lähemalt
21. septembri Sakalast.
MINE VAKTSINEERIMA!
Taibukate Teaduskool soovitab tungivalt kõigil praegustel ja tulevastel õpilastel, nagu ka kõigil Eesti elanikel, end COVID-19 vastu vaktsineerida. Pfizer/BioNTech COVID-19 vaktsiiniga on oodatud vaktsineerima ka lapsed alates 12. eluaastast, mis katab Taibukate vanuserühma.

Koroonapandeemia kolmas laine on Eestis algamas ja me ei tea veel, millised piirangud võivad vajalikuks osutuda. Taibukate Teaduskool jätkab oma tegevust nii palju, kui vähegi võimalik, kuid võib nt juhtuda, et saame kontaktõpet pakkuda ainult nn koroonapassi alusel (st täielikult vaktsineeritutele, COVID-19 põdenud + ühe doosi saanutele või värskelt testitutele).

Alaealiste vaktsineerimine ja testimine saab muidugi toimuda ainult lapsevanema nõusolekul. Nt teeme Taibukate augusti lõpus toimuva teaduslaagri turvalisemaks muutmiseks kõigile osalejatele antigeeni kiirtesti, täpsem info ja nõusolekublankett vanemale saabub registreerunutele peagi.

Teeme koos Taibukate algava kooliaasta paremaks kui kaks eelmist!
Vaktsineerime end!

Taibukate algklassilaste abistamise projekt 7. aprilli Sakalas: